Maalikooli suvekool

Ilusat lillelist suve kõigile!

Minult on ikka küsitud, millal saab lilli maalida. Sellel suvel saab. Tegin veidike ettevalmistusi: testisin ja lõikasin pabereid, vaatasin lillemaalid üle ja tegin eestimaise suvise lillevaliku. Valisin valge ristikheina, rukkililled, karikakrad ja moonid. Lisaks ka klassikaliselt pojengid, roosid ja liiliad. Maaliülesanded on üles ehitatud nii, et sobivad kõigile. Juhendan step by step ning igaüks saab hakkama. Maalime kvaliteetsetele paberitele ning kasutame profikategooria akvarellvärve.

Maalida saab kolmapäeviti pärastlõunasel ajal 16:00-19:00 ning laupäeva hommikutel 10:00-13:00. Korraga mahub minu kodustuudiosse maalima 3-4 inimest. Tulla võib ka üksi individuaaltundi.

Maalitundi saab tulla, kui oled eelnevalt end registreerinud st kas mulle helistades-kirjutades (vt kontaktid) või siis ostes maalikooli e-poest maalitunni pileti. Maalikooli e-poes olevad maalitunni pileteid on kuupäevalised ja neid on kindel arv. Kui konkreetne lillemaali rühm on täis, siis rohkem sinna piletit osta ei ole võimalik. Igale piletiostule vastan e-maili teel ning saadan täpsema tunni info. E-poes on kõkidel maalitundidel juunikuus soodsam hind 35 eurot. Panen siia kogu suvekooli kava, siis on teil ülevaade olemas. Rõõmsa kohtumiseni maalitunnis. Olete oodatud.

S U V E K O O L

JUUNI